O nás

dresy pre hasicsky sport

Profil firmy

Firma Bison Sportswear, s.r.o. patrí k popredným európskym výrobcom dresov a športového oblečenia pre všetky športy. Zameriava sa na zakázkovu výrobu originálnych kolekcií so špecifickým designom.

Výrobné technológie

Dresy vyrábame za pomoci najmodernejších výrobných technologií, zaručujících najväčšiu kvalitu. Samotná tlač designu oblečenia prebieha metódou zvanou digitálna sublimačná tlač, vďaka ktorej dosahujeme verné zobrazenie farieb podľa vzorkovníkov a ktorá umožňuje presnú aplikáciu všetkých požadovaných log a nápisov. Pre tlač používáme iba nejkvalitnejšie farby, čo je zárukou farebnej stálosti dresov. Vyrábame iba z kvalitných, overených materiálov, ktoré vyhovujú súčasným vysokým nárokom a kladieme dôraz na precizne prevedenie všetkých naších produktov. Ponúkame širokú škálu prevedenia dresov, zákazník si môže zvoliť prevedenie z rôznych materiálov, rôzne prevedenie strihov a rôzne typy límcov. Pretože sme výrobcovia, sme schopní previesť akékoľvek ďalšie špecifické úpravy dresov podľa požiadaviek zákazníka.

História firmy

Počiatky firmy, zamerané predovšetkým na maloobchod s hokejovou výstrojou, sa datujú do roku 1995. Firma sa rýchlo rozrástla a vďaka úspěšnému pôsobeniu na trhu sa v roku 1998 začala zaujjímať taktiež samotnou výrobou hokejových potrieb a hokejových dresov. Výroba dresov sa postupne začala rozširovať aj na dalšie ˇšporty a prerastať v hlavné zameranie firmy. V roku 2005, keď pod názvom BISON, začala expandovať do zahraničia. Účasťou na významných europských veľtrhoch zameraných na šport se podarilo získať zakázky v krajinách EU. Vďaka kvalite našich výrobkov tento trend pokračuje a export dnes pokrývá väčšinovú časť výroby. V roku 2014 sme otvorili novú výrobnú halu s viacstranným zázemím. Zmodernizovali a rozšírili sme taktiež technologické vybavenie firmy. Prechod do nových priestorov nám umožnil zvýšenie objemu výroby a zlepšil koordináciu výrobných procesov.

Video z výroby

Foto z výroby

VYBERTE SI SVOJE HASIČSKÉ DRESY TU